آشپزی

طرز تهیه مرغ سوخاری با پوره گل کلم

گل کلم این روزها زیاد است و می توانید با آن انواع سالاد و غذاهای خوشمزه تهیه کنید. یکی از آنها پوره گل کلم و سیب زمینی است که با مرغ سوخاری ترکیب بسیار خوبی می سازد.

20 مرداد 1401

سفر کنید اما بدون پشیمانی!

جهانگردها چطور سفر می نمایند؟ دوست دارید در خصوص شیوه سفر کردن بدانید و کمترین پشیمانی را در انتهای سفر داشته باشید؟

19 مرداد 1401

با خوردن این نوشیدنی حتما یخ می زنید

این بستنی یخی خانگی می تواند دسری فوق العاده برای مهمانی تابستانی باشد. البته بهتر است آن را کمی بعد از شام سرو نمایید.

27 تیر 1401

دو میوه لاغری ضروری در رژیم

لاغری تضمینی در کمتر از یک ماه، بدون بازگشت وزن! حتماً این شعار را در اغلب شبکه های اجتماعی و سایت های آموزشی، خبری یا تفریح دیده اید. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که رسیدن به وزن ایده آل و اندامی مناسب اصلاً کار ساده و آسانی نبوده و نیست بلکه...

6 تیر 1401

طرز تهیه شیرینی نخودچی برای عید نوروز

عید نوروز به سرعت در حال نزدیک شدن است. یکی از بزرگترین رسوم نوروز، پخت شیرینی های خوشمزه و متنوع است. از میان این شیرینی ها، شیرینی نخودچی در بین ایرانیان محبوبیت ویژه ای دارد. شیرینی نخودچی که به نان نخودچی نیز مشهور است، در واقع یک نوع کوکی کوچک و متشکل...

5 تیر 1401

پیتزا داوود ؛ اولین پیتزا فروشی تهران

پیتزا داوود قدیمی ترین پیتزافروشی تهران است که در کوچه لولاگر، واقع در نوفل لوشاتو، یکی از مشهورترین خیابان های مرکز قرار گرفته است.

21 خرداد 1401

کافه لانتمان ، پاتوق فروید در وین، اتریش

اگر می خواهید با یکی از بهترین کافه های موجود در کشور اترش آشنا شوید، با ما تا پایان همراه باشید زیرا به معرفی کافه لانتمان در وین خواهیم پرداخت.

19 خرداد 1401

طرز تهیه سالاد کینوا

کینوا یک دانه کامل است که به علت فواید سلامتی فراوانی که دارد، روزبه روز بر محبوبیت آن افزوده می گردد. اگرچه افراد می توانند دانه های کینوا را به روشی مشابه بیشتر دانه ها بپزند و بخورند، اما خود گیاه کینوآ بیشتر شبیه چغندر و اسفناج است. بنابراین، می توان...

10 خرداد 1401

فوت و فن های تهیه شیرینی میکادو؛ ترد و خوش طعم

شیرینی میکادو یک شیرینی خوشمزه با دستور پختی راحت است که کافی است چند نکته کوچک را رعایت کنید و میکادویی مجذوب کننده داشته باشید.

21 مهر 1400

طرز تهیه املت خرما به 3 روش

املت خرما یک غذای ساده و در عین حال بسیار مقوی است که آن را با مغزیجات مختلف و یا یه شکل ساده آن یعنی فقط با تخم مرغ و خرما می توانید درست کنید.

19 تیر 1400