سبک زندگی

رواندا و تجربه بی نظیر اقامت در کلبه چوبی

بی سات به معنی قطعه ها در زبان کینیاواندا (Kinyarwanda)، واقع در رواندا (Rwanda)، مکانی نوید بخش که با گذشته پرفرازونشیب خود توانسته با پیشرفت فرهنگ بومی خود به ثبات برسد، مکانی برای گردشگری که به طور خاص می توان به پارک ملی ولکینوس (Volcanoes National Park) اشاره نمود. محلی...

29 مرداد 1400

5 پیتزا فروشی قدیمی تهران کدامند؟

جدا از روایت های تاریخی و رجوع به مبدا پیتزا ، بد نیست نگاهی هم به حال داشته باشیم و ببینیم شرایط قدیمی ترین پیتزا فروشی های معروف تهران در چه حال است.

26 مرداد 1400

درنای سیبری به فریدون کنار بازگشت

به گفته سرپرست روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران تنها بازمانده گله غربی درنای سیبری که از گونه پرنده های در معرض خطر است، سه شنبه به منطقه فریدون کنار مازندران وارد شد.

8 فروردین 1399

درمان خشکی پوست دست با چند ماسک خانگی

پوست دست بسیار حساس و آسیب پذیر است و در اثر انجام کار زیاد، زیبایی و لطافتش را از دست می دهد.

1 فروردین 1399

استقلال 3 - الکویت صفر، مجیدی ادامه دهنده راه استراماچونی!

استقلال در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا توانست با سه گل الکویت را شکست دهد.

23 اسفند 1398

آموزش پتینه روی دیوار

با خواندن آموزش پتینه روی دیوار می توانید با روش کار این هنر تزئینی که این روز ها در دکوراسیون داخلی نقش مهمی بازی می نماید، آشنا شوید و خودتان با ابزار ساده ای، چون اسفنج و پارچه دیوار خانه اتان را تزئین کنید.

5 اسفند 1398

10 دلیل شایع لرزش دست ها

بروز لرزش در دست ها را به دلایل مختلفی می توانید تجربه کنید. به عنوان مثال، عصبی شدن یا شاید اندکی هیجان زدگی از جمله دلایل نه چندان جدی در پس لرزش دست ها هستند؛ اما اگر دست های شما بیش از حد معمول دچار لرزش هستند، این شرایط می تواند نگران کننده باشد، به...

28 دی 1398

امکانات سازمان عقیدتی سیاسی ارتش باید متناسب با فناوری های نوین باشد

معاون هماهنگ کننده فرمانده ارتش جمهوری اسلامی گفت: دشمنان در حوزه جنگ نرم دارای امکانات به روز هستند و سازمان عقیدتی و سیاسی ارتش نیز باید از این فناوری های نوین برخوردار باشد.

6 آذر 1398

نشست سبک زندگی و سلامت: فرهنگ و فضای مجازی برگزار می شود

به گزارش خبرنگاران، دبیرخانه پیشبرد علم و فناوری در جهان اسلام مستقر در دانشگاه تهران، اولین نشست بین المللی سبک زندگی و سلامت: فرهنگ و فضای مجازی را با هدف بررسی عوامل مختلف مرتبط با حوزه فرهنگ و فضای مجازی به ویژه فرصت ها و چالش های پیش روی کشورهای...

24 آبان 1398

رونق تور های ویژه گیاهخواران در دنیا ، سفرهای داخلی گیاهخوارن در ایران به کجا خواهد رسید؟

سفر گیاهخواران معمولا با چالش هایی برای پیدا کردن غذا و خوراکی های مناسب در مقصد سفر روبروست اما به وجود آمدن تورهای ویژه گیاهخواران در برخی کشورها سبب شده که این مشکل برای آنها از بین برود.

6 آبان 1398

نقش های اسلیمی روی دیوارهای فرسوده

زینب زینال زاده ـ فاطمه عسگری نیا- خبرنگار: داستان مدارس فرسوده و تحصیل پشت میز و نیمکت های کهنه پایانی ندارد.

22 مهر 1398