رواندا و تجربه بی نظیر اقامت در کلبه چوبی

به گزارش وبلاگ رمزفا، بی سات به معنی قطعه ها در زبان کینیاواندا (Kinyarwanda)، واقع در رواندا (Rwanda)، مکانی نوید بخش که با گذشته پرفرازونشیب خود توانسته با پیشرفت فرهنگ بومی خود به ثبات برسد، مکانی برای گردشگری که به طور خاص می توان به پارک ملی ولکینوس (Volcanoes National Park) اشاره نمود. محلی ارزشمند در این منطقه که با زیبایی وصف ناپذیرش یک منطقه بی همتا را به وجود آورده است. ما در مجله اینترنتی خبرنگاران شما را با منطقه ها خاص و کمتر شناخته شده دنیا آشنا میکنیم با ما همراه باشید.

رواندا و تجربه بی نظیر اقامت در کلبه چوبی

این ناحیه در تابستان سال 2017 فعالیت خود را آغاز نمود، مجموعه کلبه های بی سات تقریبا در نزدیکی مرز رواندا و در دامنه کوهی که بعد از سالها فرسایش به یک آمفی تئاتر طبیعی تبدیل گشته واقع شده است و این موضوع باعث شده شما از داخل اتاق شخصی خود نمای دو کوه آتشفشانی بایسوک (Bisoke) و کاریسمبی (Karisimbi) را داشته باشید و جنب وجوش پرندگان رنگارنگ و حیوانات کوچک را بتوانید در جای جای جنگل مشاهده کنید.

فقط با یک رانندگی کوتاه و آسان می توانید از پارک ملی ولکینوس به مجموعه کلبه های بی سات برسید. فضای این مجموعه را عاشقان طبیعت وحشی طراحی کرده اند. شما روزهای خود را با تماشای گوریل های کوهی سپری خواهید کرد که برای این نوع از گوریل ها این منطقه خانه محسوب شده و تعداد آنها در این بخش از جنگل بسیار زیاد است ولی این موضوع را به خاطر داشته باشید که ممکن است شما با میمون های طلایی، غزال های کوچک آفریقایی، بوفالو ها و فیل ها که در جنگل های این منطقه سرگردان هستند هم روبرو شوید. بیش از سیصد گونه پرنده در ویرانکا واسیف (Virunga Massif) کشف و به ثبت رسیده است که هجده گونه از آنها حامل بیماری هستند، پس به خاطر داشته باشید که چشم از درختان برندارید و همیشه آماده روبروه با حیوانات وحشی باشید.

گذشته از اینکه بسیاری از گردشگران بعد از آمدن به این منطقه می گویند که یک سبک زندگی متفاوتی را با گوریل های کوهی تجربه کرده اند، شما می توانید با مردم محلی روستای ایبایوکو ارتباط برقرار کنید و به سیاحت و کاوش در دریاچه دوقلوی بوحوندو (Twin Lakes of Buhondo) و بوررا (Burera) و تونل گدازه های آتشفشانی غار موسانز (Musanze Caves) بپردازید. البته جالب است بدانید تمامی این زیبایی ها و منطقه ها دقیقا بیرون از درهای اتاق کلبه شما هستند.

اگر شما به مجموعه هتل های بی سات بروید مطمئن باشید که شما یک تجربه متفاوت از هر آنچه که تا به حال داشته اید بدست خواهید آورد.

برای رزرو هتل به صفحه اصلی سایت وبلاگ رمزفا مراجعه کنید.

منبع: مجله دور و نزدیک

به "رواندا و تجربه بی نظیر اقامت در کلبه چوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رواندا و تجربه بی نظیر اقامت در کلبه چوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید