با شیره آلوئه ورا چربی بسوزانید!

به گزارش وبلاگ رمزفا، با مصرف روزانه شیره این گیاه، حجم کمتری از غذا در رود باقی می ماند و بدین ترتیب انرژی کمتری از غذا ها جذب می شود. افرادی که رژیم غذایی می گیرند و همزمان ورزش می نمایند تا لاغر شوند، دچار استرس و ضعف ایمنی می شوند. کاهش زیاد مواد غذایی و تحرک زیاد، بدن را خسته می نماید بویژه اگر رژیم غذایی هیپر پروتئین باشد و اندازه مصرف میوه و سبزی کم.

با شیره آلوئه ورا چربی بسوزانید!

یکی از مهم ترین خواص آلوئه ورا یاری به کاهش وزن است. آلوئه ورا در واقع با تحریک متابولیسم موجب می شود که بدن کالری بیشتری بسوزاند. انرژی لازم برای این کار از چربی و کربوهیدرات موجود در بدن بدست می آید. آلوئه ورا با مقادیر زیادی پروتئین کلاژن است و زمانی که شما شیره آن را می نوشید، بدن باید برای جذب پروتئین انرژی بیشتری مصرف کند و همین به کاهش وزن یاری می نماید.

با مصرف روزانه شیره این گیاه، حجم کمتری از غذا در رود باقی می ماند و بدین ترتیب انرژی کمتری از غذا ها جذب می شود. افرادی که رژیم غذایی می گیرند و همزمان ورزش می نمایند تا لاغر شوند، دچار استرس و ضعف ایمنی می شوند. کاهش زیاد مواد غذایی و تحرک زیاد، بدن را خسته می نماید بویژه اگر رژیم غذایی هیپر پروتئین باشد و مقدار مصرف میوه و سبزی کم.

مولکول های پلی ساکارید موجود در آلوئه ورا می تواند سبب تقویت سیستم ایمنی بدن شده و از آن در برابر انواع بیماری ها محافظت کند. معمولا به افرادی که رژیم غذایی دارند توصیه می شود که مصرف میوه و سبزی را افزایش دهند.

زیرا فیبر موجود در این مواد غذایی مانع از بروز یبوست در فرد می شود. هم چنین از آن احساس سیری در فرد ایجاد می نماید. آلوئه ورا در عین حال که فیبر بالای دارد، نفخ و گاز معده هم ایجاد نمی نماید. نوشیدن شیره آلوئه ورا به صورت روزانه با چند بار ورزش در هفته.

منبع: بهداشت نیوز

منبع: فرادید

به "با شیره آلوئه ورا چربی بسوزانید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با شیره آلوئه ورا چربی بسوزانید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید