واکنش تند سرمربی پرسپولیس به صحنه زشت ملاقات با الهلال

به گزارش وبلاگ رمزفا، پاس کوتاه حامد لک به سیامک نعمتی در دقیقه 61 باعث درگیری لفظی بین دو بازیکن پرسپولیس شد. این موضوع با واکنش مربیان پرسپولیس روی نیمکت روبرو شد تا کار به جای باریک کشیده نشود. دقایقی بعد یحیی گل محمدی تصمیم گرفت سیامک نعمتی را که از نفوذ های سالم الدوسری هافبک ملی پوش الهلال عصبی شده و احتمال مصدومیت یا اخراجش وجود داشت از زمین بیرون بکشد.

واکنش تند سرمربی پرسپولیس به صحنه زشت ملاقات با الهلال

با این وجود صحنه درگیری لفظی دو بازیکن پرسپولیس به ویژه واژه زشتی که سیامک نعمتی در خصوص حامد لک به کار برد را همه بینندگان تلویزیونی لب خوانی کردند! بازی به اتمام رسید، اما این سرانجام ماجرا نبود. شکست تلخ مقابل الهلال عربستان از یک طرف و درگیری عجیب دو همبازی از طرف دیگر فشار زیادی روی یحیی گل محمدی آورده بود تا در تمرین روز یکشنبه تیمش به هر دو اولتیماتوم بدهد.

شنیدیم سرمربی پرسپولیس که تصمیم گرفته بود بلافاصله پس از بازگشت از عربستان، تیمش را از فرودگاه به استادیوم شهید کاظمی ببرد و تمرین دهد، در جمع شاگردانش خطاب به حامد لک و سیامک نعمتی گفت: هنوز هم باور نمی کنم دو همبازی این طوری وسط مسابقه به هم پریده و الفاظ زشت علیه یکدیگر به کار ببرند. پرسپولیس یک تیم بزرگ با طرفداران فراوان است که همگی بازی با الهلال را از تلویزیون دیدن نموده و این صحنه زشت را دیدند. همه ایران تیم پرسپولیس را به عنوان تیمی می شناسند که بازیکنانش برای هم جان می دهند و رفاقت صمیمانه ای دارند، اما در عربستان حامد و سیامک اشتباه بزرگی مرتکب شدند که اصلا انتظارش را نداشتم. این آخرین باری است که در تیم ما چنین اتفاقی می افتد و دفعه بعدی دیگر کوتاه نخواهم آمد. می دانم بازی سنگینی بود و همه تحت فشار بودیم، اما مهم این است که در بازی پرفشار پشت هم باشیم و از یکدیگر دفاع کنیم تا پیروز شویم و...

لازم به ذکر است حامد لک پس از ماجرای مشاجره لفظی در بازی با الهلال عربستان با سیامک نعمتی عکسی دو نفره با او استوری کرد تا نشان دهند همه چیز را به فراموشی سپرده اند.

خبرورزشی

منبع: فرارو

به "واکنش تند سرمربی پرسپولیس به صحنه زشت ملاقات با الهلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش تند سرمربی پرسپولیس به صحنه زشت ملاقات با الهلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید