نمره قبولی به برنامه ریزی و زمان پایان لیگ برتر ایران

به گزارش وبلاگ رمزفا به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ، در برنامه دوشنبه شب نود گزارش مقایسه ای از لیگ ایران با لیگ های کشورهای مختلف پخش شد. در این برنامه عادل فردوسی پور ضمن تمجید از برنامه ریزی منظم سازمان لیگ برای این فصل فوتبال ایران به بررسی زمان اتمام این بازی ها در کشورمان با کشور های ایتالیا، انگلیس، فرانسه، هلند، پرتغال و اسپانیا پرداخت.

نمره قبولی به برنامه ریزی و زمان پایان لیگ برتر ایران

فردوسی پور در این بحش از برنامه گفت: اکنون لیگ ما از سایر لیگ های جلوتر است و این نشان دهنده آن است که سازمان لیگ خوب کارکرده و برنامه ها را بطور منظم پیش می برد.

در ادامه مجری برنامه با پخش اسلاید های که در آن زمان آغاز و انتها لیگ و جام حذفی کشور های معتبر اروپایی و زمان وقفه این لیگ ها به صورت منظم آماده شده بود پخش شد. فرودسی پور ابتدا به بوندس لیگا پرداخت و اضافه کرد: رقابت های فوتبال باشگاه های آلمان 18 مرداد92 آغاز شده و 20 اردیبهشت93 انتها می یابد،جام حذفی این کشور نیز 27 اردیبهشت 93 به انتها می رسد. بوندس لیگا به دلیل سرد بودن هوا در این کشور 34 روز با تعطیلی روبرو است.

مجری این برنامه بیان نمود: لیگ برتر انگلیس 26 مرداد 92 آغاز شده است و 21 اردیبهشت 93 انتها می یابد، همچنین جام حذفی در این کشور 27 اردیبهشت93 به انتها خواهد رسید. بیشترین وقفه در این لیگ نیز 13 روز است.

فردوسی پور با تاکید مجدد بر اینکه وضع ما نسبت به سایر کشور ها خیلی بهتر است، اضافه کرد: رقابت های کالچو ایتالیا نیز 2 شهریور 92 آغاز شده و 28 اردیبهشت 93 به انتها می رسد،بیشترین وقفه در این لیگ نیز 15 روز است و جام حذفی در این کشور 13 اردیبهشت 93 به اتمام می رسد.

وی بیان نمود: لیگ اسپانیا نیز 26 مرداد92 آغاز شده و 28 اردیبهشت 93 به انتها می رسد، همچنین 30 فروردین 93 زمان انتها جام حذفی اسپانیاست.

فردوسی پور در ادامه برنامه با تشریح زمان برگزاری بازی ها در کشو های فرانسه،هلند و پرتغال، گفت: این اتفاق خوبی است که لیگ ما زودتر از سایر باشگاه های معتبر اروپا به انتها می رسد اگرچه که ممکن است در اواخر آن تیم ها هر 5 روز یک بار به میدان بروند البته این موضوع با تعامل با باشگاه ها و حل شدنی است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نمره قبولی به برنامه ریزی و زمان پایان لیگ برتر ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمره قبولی به برنامه ریزی و زمان پایان لیگ برتر ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید