لغو تمامی مسابقات لیگ قهرمانان و لیگ اروپا برای جلوگیری از شیوع کرونا

به گزارش وبلاگ رمزفا، اتحادیه فوتبال اروپا دستور لغو تمامی تورنمنت های باشگاهی تحت مدیریت این سازمان را به منظور جلوگیری از شیوع کرونا صادر کرد.

لغو تمامی مسابقات لیگ قهرمانان و لیگ اروپا برای جلوگیری از شیوع کرونا

به گزارش وبلاگ رمزفا، فشار مسئولان لیگ و مقامات کشورهای اروپایی به اتحادیه فوتبال اروپا نتیجه داد و سرانجام یوفا مقابل خواسته آنها برای لغو رقابت های لیگ قهرمانان و لیگ اروپا برای جلوگیری از افزایش شیوع ویروس کرونا تسلیم شد.

یوفا از مدتی پیش شرایط لیگ های داخلی کشورهای مختلف را زیر نظر داشت و با بحرانی شدن شرایط در ایتالیا، اسپانیا، فرانسه، انگلیس و موافقت اکثریت فدراسیون و اتحادیه های عضو، این سازمان در نهایت تصمیم به لغو بازی های هفته آینده لیگ قهرمانان و لیگ اروپا گرفت. این تصمیم در جلسه ای از طریق ویدئو کنفرانس با حضور تمامی نمایندگان 55 فدراسیون عضو یوفا، اعضای هیئت مدیره اتحادیه باشگاه های اروپا، نمایندگان لیگ های اروپایی و نمایندگان فیف پرو اتخاذ شد.

پیش از این دستور لغو بازی های منچسترسیتی - رئال مادرید و یوونتوس - لیون در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صادر شده بود، اما اکنون بازی های بایرن مونیخ - چلسی و بارسلونا - ناپولی هم به این فهرست اضافه شده اند. علاوه بر این تمامی بازی های دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا نیز لغو شده اند.

در بیانیه یوفا آمده است که علاوه بر بازی های هفته آینده لیگ قهرمانان و لیگ اروپا، تمامی بازی های لیگ جوانان اروپا نیز لغو شده است. زمان برگزاری دیدارهای لغو شده مشخص نشده اما یوفا از به تعویق افتادن قرعه کشی مراحل یک چهارم نهایی و نیمه نهایی لیگ قهرمانان و لیگ اروپا خبر داده است. این قرعه کشی قرار بود جمعه هفته آینده برگزار شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لغو تمامی مسابقات لیگ قهرمانان و لیگ اروپا برای جلوگیری از شیوع کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغو تمامی مسابقات لیگ قهرمانان و لیگ اروپا برای جلوگیری از شیوع کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید