قرعه کشی پلی آف لیگ اروپا؛ بارسلونا به ناپولی خورد، یاران طارمی به لاتزیو رسیدند، زنیت با آزمون رودرروی بتیس

به گزارش وبلاگ رمزفا، قرعه کشی پلی آف مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ اروپا برگزار گردید و تیم های مختلف از جمله بارسلونا حریفان خود را شناختند.

قرعه کشی پلی آف لیگ اروپا؛ بارسلونا به ناپولی خورد، یاران طارمی به لاتزیو رسیدند، زنیت با آزمون رودرروی بتیس

به گزارش وبلاگ رمزفا، قرعه کشی بازی های پلی اف مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا امروز (دوشنبه) در مقر یوفا در شهر نیون سوئیس برگزار گردید تا 16 تیم حاضر در این مرحله رقبای خود را برای رسیدن به مرحله یک هشتم نهایی بشناسند.

با توجه به اضافه شدن بازی های لیگ کنفرانس اروپا به تقویم مسابقات اروپایی، یوفا تغییرات را در شیوه برگزاری مسابقات لیگ اروپا به وجود آورده است، به این نحو که برخلاف فصول قبل، تیم های سوم مرحله گروهی حذف نمی شوند بلکه به لیگ کنفرانس می فرایند.

علاوه بر این برخلاف فصول قبلی، تیم های سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا دیگر مستقیماً وارد مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا نمی شوند بلکه در قالب بازی های پلی آف، با تیم های دوم مرحله گروهی لیگ اروپا پیکار می کننده و هشت برنده این بازی ها همراه با تیم های اول مرحله گروهی لیگ اروپا، به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها می فرایند.

بر اساس قوانین نو، تیم های دوم مرحله گروهی لیگ اروپا (رنجرز اسکاتلند، سوسیه داد اسپانیا، ناپولی ایتالیا، المپیاکوس یونان، لاتزیوی ایتالیا، براگای پرتغال، بتیس اسپانیا و دینامو زاگرب کرواسی) در سید یک و تیم های سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا (لایپزیگ آلمان، پورتوی پرتغال، دورتموند آلمان، شریف مولداوی، بارسلونای اسپانیا، آتالانتای ایتالیا، سویای اسپانیا و زنیت روسیه) در سید دوم قرعه کشی پلی آف مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا قرار می گیرند.

نتیجه قرعه کشی بازی های پلی آف مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا به توضیح زیر است:

سویا - دیناموزاگرب

آتالانتا - المپیاکوس

لایپزیگ - رئال سوسیداد

بارسلونا - ناپولی

زنیت - رئال بتیس

دورتموند - گلاسکورنجرز

شریف - براگا

پورتو - لاتزیو

بازی های دور رفت پلی آف روز 17 فوریه 2022 (28 بهمن) و بازی های دور برگشت یک هفته بعدبرگزار خواهند شد. فینال این دوره از رقابت ها نیز در شهر سویا برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قرعه کشی پلی آف لیگ اروپا؛ بارسلونا به ناپولی خورد، یاران طارمی به لاتزیو رسیدند، زنیت با آزمون رودرروی بتیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرعه کشی پلی آف لیگ اروپا؛ بارسلونا به ناپولی خورد، یاران طارمی به لاتزیو رسیدند، زنیت با آزمون رودرروی بتیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید