برگزاری چهار معارفه تازه در بانک ملی ایران

به گزارش وبلاگ رمزفا، به گزارش دیده بان گردشگری ایران و به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران،دکتر ابوالفضل نجارزاده در این مراسم با تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر و با تقدیر از خدمات رضا رفیعا که پیش از این مسئولیت مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی را بر عهده داشت،گفت: تنوع انتصابات و تغییرات در بخش مدیریتی، بخشی از رویکردی است که در هر سازمانی موجب تحول و استفاده از نیروها و ایده های نو در مسیر پیشبرد اهداف می گردد.

برگزاری چهار معارفه تازه در بانک ملی ایران

دکتر نجارزاده ضمن تقدیر از مدیرانی که پیش از این سمت های مربوطه را بر عهده داشتند،تاکید نمود:همه این انتصابات با توجه به توانمندی های افراد،سوابق و تجربیات آنها اجرا شده است و امید می رود که این عزیزان با استفاده از تجربیات مدیرانی که پیش از این در این عرصه مشغول خدمت رسانی بوده اند،پر توان در راستای وظایف محوله اقدام نمایند.

دکتر نجارزاده بیان نمود: یکی از دغدغه های مهم در بانک ملی ایران ایجاد تحول دیجیتال و فناوری است که باید با همدلی و همکاری تنگاتنگ بخش های مربوطه به نتیجه برسد.

در ادامه این مراسم عباس شفیعی رئیس هیات مدیره بانک ،اعضای هیات مدیره و هیات عامل ضمن تقدیر از خدمات مدیران پیشین برای مدیران نو در این سمت ها آرزوی موفقیت کردند.

بعلاوه عباس پیروزی معاون اعتباری بانک ملی ایران،فرشاد شهید زاده نائینی سرپرست مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی ،حسین قاسمی سرپرست معاونت برنامه ریزی و تحول و سید عبدالله رضوی مشاور و سرپرست مرکز مطالعات مالی و بانکداری اسلامی نیز در این مراسم طی سخنانی با تشریح برنامه های خود در بخش های مربوطه از حسن اعتماد مدیر عامل و اعضای هیات مدیره تقدیر و تشکر کردند.

منبع: گردشبان

به "برگزاری چهار معارفه تازه در بانک ملی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری چهار معارفه تازه در بانک ملی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید