باشگاه پرسپولیس: هر چه زودتر جلوی اشتباهات داوری را بگیرید

به گزارش وبلاگ رمزفا، باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه اعتراضی به سازمان لیگ و کمیته داوران خواستار رسیدگی به شرایط اشتباه های داوری شد.

باشگاه پرسپولیس: هر چه زودتر جلوی اشتباهات داوری را بگیرید

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ رمزفا، باشگاه پرسپولیس در این نامه برای سازمان لیگ نوشت: تیم فوتبال پرسپولیس در پنج هفته از رقابت های لیگ از سه اشتباه مسلم داوری که کارشناسان مهر تایید بر آن زده اند، متضرر شده است و در ملاقات با مس رفسنجان هم پنالتی مشکوک بر روی سیدجلال حسینی گرفته نشد و در این رابطه نیز منتظر نظر کارشناسان می مانیم.

در ادامه این نامه آمده است: برخلاف بعضی اظهارات، پنالتی اعلام شده برای پرسپولیس به گفته کارشناسان کاملا صحیح بود. این در حالی است که بعضی از رقبای پرسپولیس در پنج هفته از رقابت های لیگ از چهار اشتباه مسلم سود برده و فقط یک بار متضرر شده اند. تمامی این ادعاها بنا به گفته کارشناسان داوری مطرح شده و ما به آن استناد نموده ایم. پرسپولیس در ملاقات با آلومینیوم اراک گل سه امتیازی را در حالی دریافت کرد که بر روی سیامک نعمتی خطا شده بود و همه کارشناسان به اتفاق نظر روی مردود بودن این گل تاکید کردند.

تیم فوتبال پرسپولیس در خاتمه هفته پنجم لیگ برتر با 8 امتیاز در رده هفتم جدول رده بندی لیگ برتر قرار گرفته است. این تیم در هفته ششم لیگ برتر و در روز چهارشنبه در تهران میزبان صنعت نفت آبادان است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "باشگاه پرسپولیس: هر چه زودتر جلوی اشتباهات داوری را بگیرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس: هر چه زودتر جلوی اشتباهات داوری را بگیرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید