افشاگری مجری زن مشهور در خصوص ارتباطش با رونالدو

به گزارش وبلاگ رمزفا، آلیسون اکمن مجری تلویزیون و رادیو، با انتشار ویدیویی در تیک تاک، در خصوص رابطه اش با رونالدو حرف زد.

افشاگری مجری زن مشهور در خصوص ارتباطش با رونالدو

آلیسون، مجری مطرح آمریکایی جزئیات رابطه خود با کریستیانورونالدو، فوق ستاره پرتغالی منچستریونایتد را فاش کرد.

آلیسون اکمن مجری تلویزیون و رادیو، با انتشار ویدیویی در تیک تاک، در خصوص رابطه اش با کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی منچستریونایتد و دعوت این بازیکن به خانه اش صحبت کرد. اکمن متولد آمریکا است و در حال حاضر بیش از 250000 دنبال کننده در تیک تاک و 287000 دیگر در اینستاگرام دارد.

او در این ویدیوی کوتاه در خصوص رابطه اش با کریس می گوید: من میزبان مراسم کریستیانو رونالدو برای عطر جدیدش بودم. سپس در مهمانی با هم آشنا شدیم و کریستیانو من را به خانه اش دعوت کرد. من به او گفتم نه، به هیچ وجه، زیرا باید روز بعد کار کنم.

اکمن سپس گفت: دوستم که با من بود گفت: الی تو نباید نه بگویی، خواهش می کنم. بعد من پذیرفتم و به کریستیانو گفتم باید برایم راننده بگیری تا هر وقت خواستم بتوانم به خانه ام بروم و او گفت اوکی. ما از مهمانی خارج و از هم جدا شدیم. دوستم با ماشین او رفت، من با ماشین مدیرش رفتم. به خانه او رسیدیم و چند لیوان نوشیدنی خوردیم و سپس حدود ساعت 3 صبح به او گفتم می خواهم بروم. برای رفتن به خانه او مرا با راننده اش فرستاد و تمام شد. وقتی از خانه اش خارج شدیم، او شماره مرا خواست و یک ماه به هم پیغام دادیم، اما خیلی ساده بود: سلام چطوری. چه کار می کنی؟ من دارم کار می کنم. من در خانه ام هستم. ارتباطمان در همین حد ماند. فکر می کنم او می خواست خودم را به خانه اش دعوت کنم، اما من اصلاً دور و بر آدم های مشهور نمی گردم.

این مجری آمریکایی در حالی این ادعا را مطرح نموده که قبل از این نیز مدل ها و بعضی از اینفلوئنسر های شبکه های اجتماعی چنین ادعا هایی را گفته اند، اما رونالدو همۀ آن ها را نادیده گرفته و گفته که این افراد در پی معروفیت هستند.

منبع: خبر ورزشی

منبع: فرارو

به "افشاگری مجری زن مشهور در خصوص ارتباطش با رونالدو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری مجری زن مشهور در خصوص ارتباطش با رونالدو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید