کنایه تند جمهوری اسلامی؛ شانس آورده اید با مردمی نجیب طرف هستید

به گزارش وبلاگ رمزفا، روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: همان هایی که در دولت سابق حوادث غیر مترقبه را هم به حساب بی عرضگی دولت می نوشتند، امروز جوری دامن برمی چینند از قبول مسئولیت و می گویند امتحان الهی که انگار کارمند واحد امتحاناتند!

کنایه تند جمهوری اسلامی؛ شانس آورده اید با مردمی نجیب طرف هستید

خب، آقایان کارشناس امتحان الهی، لطفا بفرمایند قصه پُرغصه و اجرای معیوبِ افزایشِ حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی هم در جدولِ امتحانات الهی واقع شده است؟ بی توجهی به قانون و نظرِ مجلس ازسوی دولت و ناشنیده گرفتن فریاد صاحبان حق چطور؟ آیا این هم در شمار امتحانات است؟ خرداد که ماه امتحانات بود جایش را به تیرماه داد. آیا باز هم بازنشستگان در این ماه گرم باید در کف خیابان باشند؟ این هم لابد امتحان عملی است، نه؟!

خدا واقعا به این دولت شانس داده است. این را حتما به آن ها بگوید هرکس صدایش را می شنود. بگوید، شانس آورده اید که با مردمی در نهایت نجابت طرف هستید و الا اگر مثل مخالفان روحانی بودند که قصه 96 و 98 تکرار می شد! اما خدا را شکر که نجیبند صاحبان حق که داد خود را در آرامش مطالبه می نمایند. احترام بگذارید به اجرای قانون و وفق مصوبه شورای عالی کار و تامین اجتماعی، حق را به صاحب حق برگردانید اگر امتحانات تا شهریور ادامه ندارد!

کمیسیون تطبیق مجلس هم مصوبه دولت را غیر قانونی اعلام نمود. می گردد بفرمایید پافشاری بر مصوبه غیر قانونی هم امتحان الهی است؟ دولتی ها امتحان می دهند یا بازنشستگان؟

شما که عالم السر والخفیات هستید و به امور غیبی مطلع، می گردد بفرمایید کاهش ارزش پول ملی از الآن تا الآن هم در جدول امتحانات هست آیا؟ این که با یک رقم تعیین، در ماه قبل چقدر قدرت خرید داشتیم و امروز چقدر هم محاسبه می گردد در بارم بندی نمرات یا خیر؟ یک سؤال دیگر؛ آیا تأیید نکردن مصوبه تامین اجتماعی و افزایش معکوس حقوق، مصداق منع مردم از دسترسی به اموال شان شمرده نمی گردد؟ هرکس به اندازه ای که حق بیمه پرداخته توقع دریافت دارد و حق هم با اوست چطور پلکان را از جیب دیگران معکوس می کنید؟

راستی وقتی سال جاری دارید به نرخ روز حق بیمه می گیرید آن هم با رقمِ پایه 4 میلیون و 175 هزار تومان چرا به نرخ پارسال حقوق می دهید با نرخ 2 میلیون 650 هزار تومان + 10 درصد؟ نمی گردد به همان نرخ پارسال به علاوه 10 درصد بگیرید؟ می گردد بفرمایید متر و معیار شما برای پرداخت چرا با دریافت اندازه نیست؟ آیا این ها همه امتحان الهی است؟ جوابش را شما می دهید یا باید از فرشتگان خدا بگیریم لابد!

منبع: فرارو

به "کنایه تند جمهوری اسلامی؛ شانس آورده اید با مردمی نجیب طرف هستید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه تند جمهوری اسلامی؛ شانس آورده اید با مردمی نجیب طرف هستید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید