ویلموتس: به بحرین آمده ایم تا تاریخ را عوض کنیم، با صبر زیاد بازی می کنیم

به گزارش وبلاگ رمزفا، مارک ویلموتس گفت که تیم ملی فوتبال ایران در دیدار با بحرین با صبر زیاد بازی خواهد نمود.

ویلموتس: به بحرین آمده ایم تا تاریخ را عوض کنیم، با صبر زیاد بازی می کنیم

به گزارش وبلاگ رمزفا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری پیش از دیدار با بحرین گفت: ما دو بازی داشتیم و 6 امتیاز کسب کردیم. هدف مان برنده شدن در بازی سوم است. بحرین حریف سرسختی است و ما فیلم بازی های این تیم را دیده ایم. بحرین سخت به حریف فرصت می دهد با این وجود سعی می کنیم برنده بازی باشیم.

وی درباره اینکه آیا به دنبال تکرار نتایج قبلی بازی تیم ملی مقابل کامبوج در مسابقات آینده است یا نه، توضیح داد: برد 14 بر صفر تمام شده است. باید آن بازی را فراموش کنیم. واقعیت این است که بحرین سخت به حریف موقعیت می دهد. باید با صبر زیاد و بالا مقابل این تیم بازی کرد.

ویلموتس درباره تفاوت این بازی با مسابقه کامبوج مطرح نمود: بحرین یک دفاع قوی دارد و با کامبوج متفاوت است. ما دو بازی متفاوت داریم. اگر بازیکنان ما تصور نمایند حریف آسانی در پیش دارند با مشکل روبه رو می شوند.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به پرسش خبرنگار بحرینی که ایران در خارج از خانه بحرین را نبرده و ارزیابی اش از این مسابقه چیست گفت: باید به حریف احترام بگذاریم ولی آمده ایم تاریخ را برعکس (عوض) کنیم. قطعا با تمرکز بالا به مصاف حریف می رویم و این بازیکنان هستند که تاریخ سازی می نمایند .

ویلموتس درباره اینکه ایران 6 امتیاز دارد و پیش بینی اش چند امتیاز دیگر در این مرحله است، گفت: من نگاهم بازی به بازی است. سعی می کنیم بیشترین امتیاز را کسب کنیم و در گروه تیم نخست شویم.

وی ادامه داد: هم اکنون ابتدای راستا انتخاب جام جهانی هستیم. فلسفه مان کسب حداکثر امتیازات ممکن است . هدف اولیه من تغییر فلسفه تیم جهت ارائه بازی تهاجمی با صعود به جام جهانی و جام ملت ها خواهد بود.

ویلموتس درباره تفاوت دو بازی گدشته ایران مقابل هنگ کنگ و کامبوج و دیدار با بحرین گفت: هر بازی شرایط خودش را دارد. ما امروز بحرین را بررسی کردیم. این تیم ساده نیست و یک خط قوی در دفاع دارد. من هرگز بحرین را تیم ساده ای نمی دانم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ویلموتس: به بحرین آمده ایم تا تاریخ را عوض کنیم، با صبر زیاد بازی می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویلموتس: به بحرین آمده ایم تا تاریخ را عوض کنیم، با صبر زیاد بازی می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید