رئیس AFC: شرایط استثنایی و چالش برانگیزی داشتیم، به 12 تیم پایانی تبریک می گویم

به گزارش وبلاگ رمزفا، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا، تصمیم گیری درباره نحوه برگزاری چهار هفته پایانی مقدماتی جام جهانی قطر را چالش برانگیز توصیف کرد.

رئیس AFC: شرایط استثنایی و چالش برانگیزی داشتیم، به 12 تیم پایانی تبریک می گویم

به گزارش وبلاگ رمزفا، شیخ سلمان بن ابراهیم آل خلیفه در گفت وگو با سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC)، در خاتمه مرحله دوم مقدماتی جام جهانی 2022 قطر گفت: از طرف خانواده فوتبال آسیا، به تیم های ما که کیفیت و ثبات باورنکردنی خود را نشان دادند تا به مرحله خاتمهی انتخابی جام جهانی 2022 و جام ملت های آسیا 2023 صعود کنند، تبریک می گویم.

وی درخصوص شرایط سخت AFC برای تصمیم گیری اظهار داشت: شرایط استثنائی و چالش برانگیزی داشتیم. برای اولین بار تصمیم گرفتیم به نام بخشی از تعهد بی دریغ خود بابت اطمینان یافتن از ایمنی همیشگی و سلامت بازیکنان، تیم ها، مقامات مسئول و همه شرکا، مرحله انتخابی را به صورت متمرکز برگزار کنیم. این تصمیمی جسورانه اما ضروری و در سخت ترین شرایط بود. خوشحالم بگویم که از طریق اتحاد عالی و همکاری بی نقص، فدراسیون های آسیایی به تعهدات خود پایبند بودند.

رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه نام کرد: باید از فدراسیون های میزبان به خاطر تعهد باورنکردنی خود و هم همه تیم های شرکت کننده، به خاطر عزم خود در به خاتمه رساندن پیروز و ایمن مسابقات تشکر کنم. مطمئن هستم که انتخابی جام جهانی قطر لحظات جذابی ایجاد کرد. نمایشی واقعی که استانداردی برای تورنمنت های انتخابی کنفدراسیون رقم زد. برای هر 12 تیم آرزوی پیروزیت می کنم.

تیم های ملی ایران، سوریه، استرالیا، ژاپن، کره جنوبی، عربستان، امارات، عمان، لبنان، عراق، ویتنام و چین، 12 تیم مرحله خاتمهی انتخابی جام جهانی 2022 قطر را تشکیل می دهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رئیس AFC: شرایط استثنایی و چالش برانگیزی داشتیم، به 12 تیم پایانی تبریک می گویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس AFC: شرایط استثنایی و چالش برانگیزی داشتیم، به 12 تیم پایانی تبریک می گویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید