قهرمان سنگین وزن دنیا در دور برگشت برای فولادین ذوب کشتی می گیرد

به گزارش وبلاگ رمزفا، مدیرعامل تیم فولادین ذوب و رئیس هیئت کشتی آمل از کشتی گرفتن امیرحسین زارع در دور برگشت لیگ برتر آزاد برای تیمش اطلاع داد.

قهرمان سنگین وزن دنیا در دور برگشت برای فولادین ذوب کشتی می گیرد

به گزارش وبلاگ رمزفا، دور رفت لیگ برتر آزاد تا امروز طی روزهای دوشنبه و سه شنبه در دو گروه د و ج با صدرنشینی تیم های فولادین ذوب آمل و دانشگاه آزاد اسلامی دنبال شده است.

امروز (چهارشنبه) نیز این رقابت ها در گروه الف در مشهد با رقابت تیم های سهند ارس، آموزشگاه نادری خادم و امیدهای لرستان پیگیری می گردد و روز آدینه با برگزاری رقابت 4 تیم صنایع مازندران، ستارگان ساری، مقاومت و خراسان جنوبی در جویبار پرونده دور رفت لیگ آزاد بسته خواهد شد.

دور برگشت این رقابت ها نیز قرار است از 16 آبان برگزار گردد.

درحالیکه پیش از این اعلام شده بود که حسن یزدانی و امیرحسین زارع تیم فولادین ذوب را در لیگ برتر همراهی می نمایند، هیچ کدام از دو کشتی گیر در دور رفت رقابت ها حضور نداشتند.

بابک بهمنی مدیرعامل تیم آملی در این باره به وبلاگ رمزفا، گفت: امیرحسین زارع در دور برگشت برای فولادین ذوب کشتی می گیرد. او عضو تیم ما است.

بهمنی که ریاست هیئت کشتی آمل را نیز برعهده دارد و عضو هیئت رئیسه هیئت کشتی استان مازندران است، تاکید دارد اتفاقی که امروز در کشتی آمل اتفاق افتاده و این شهر به وسیله امیرحسین زارع و محمدهادی ساروی در کشتی آزاد صاحب دو مدال برنز المپیک و دو طلای دنیا در یک سال شده است، محصول کار پشتوانه سازی در چند سال گذشته بوده است.

وی اضافه کرد: زمانی که آمدم مربیان رده سنی نوجوانان را جمع کردیم و ضمن حمایت از آنها، خواستیم که در این رده فعالیت ها منسجم تر باشد و در ادامه میزبانی مسابقات استانی را گرفتیم که آمل در رشته آزاد قهرمان مازندران شد.

بهمنی با بیان اینکه ما در کشتی فرنگی خوب بودیم و لازم بود روی رشته آزاد کار کنیم توضیح داد: برای مدال آوران کشتی آمل در سطح استان و کشور جایزه نقدی در نظر گرفتیم و از مربیان حمایت کردیم. خوشبختانه بعد از سال ها نونهالان آزاد آمل در استان مازندران اول شد. کار درازمدتی اجرا شده و حالا نتیجه داده است.

بهمنی هدف تیمش را بومی گرایی دانست و در خصوص احتمال استفاده از کشتی گیر خارجی در مراحل پایانی لیگ توضیح داد: این بستگی به شرایط مسابقات پیش روی مان و تیم حریف دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قهرمان سنگین وزن دنیا در دور برگشت برای فولادین ذوب کشتی می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمان سنگین وزن دنیا در دور برگشت برای فولادین ذوب کشتی می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید