طرح جالب فروش کتاب در فرودگاه های آمریکا

به گزارش وبلاگ رمزفا، شرکت خدمات و فروشگاهی پارادایس به تازگی خدمات فروش کتاب با شرایط ویژه راه اندازی کرده است که به نظر می رسد در نوع خود نخستین تجربه فروش کتاب در فرودگاه های آمریکا باشد.

طرح جالب فروش کتاب در فرودگاه های آمریکا

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از کانسیدریبل، شرکت خدمات و فروشگاهی پارادایس (paradieslagardere) در بیشتر فرودگاه های کشور آمریکا سالیان درازی است که به عرضه محصولات مختلف برای مسافران مشغول است. این شرکت 850 فروشگاه کالاهای لوکس و 170 رستوران در بیش از 100 فرودگاه ایالت های مختلف آمریکا دارد که همه آن ها خدمات مشابهی به مسافران پروازهای خطوط هوایی این کشور ارائه می کنند.

به تازگی این فروشگاه خدمات فروش کتاب با شرایط خاص و ویژه راه اندازی کرده است که به نظر می رسد در نوع خود نخستین تجربه فروش کتاب در فرودگاه های آمریکا باشد. معمولاً مسافران برای تهیه کتاب در فرودگاه باید هزینه های بیشتری از کتابفروشی های معمولی بپردازند ولی در این روش فروش کتاب خریدار می تواند تا شش ماه کتاب را نزد خود نگه دارد و در صورت تمایل آن را به یکی از فروشگاه های این شرکت تحویل داده و نصف قیمت کتاب را پس بگیرد.

به گزارش ریدرز دایجست، مسئولان این شرکت اعتقاد دارند این روش برای مسافران از جذابیت خاصی برخوردار است چون می توانند نیمی از هزینه کتاب را برای خواندن آن بپردازند. چند ماهی که از این طرح گذشته استقبال خوبی از سوی مسافران شده است.

مسافران قبل از خرید کتاب باید اپلیکیشن اختصاصی این شرکت با عنوان LoungeBuddy را روی تلفن های همراه خود نصب کنند تا از محل خرید و تحویل کتاب ها در فرودگاه ها اطلاع پیدا کنند. شرکت پارادایس اعلام کرده مسافران می توانند کتاب ها را پس از خواندن تنها با داشتن فاکتور خرید کتاب از فروشگاه های این شرکت آن را پس بدهند و نیمی از هزینه کتاب را بگیرند.

منبع: همشهری آنلاین

به "طرح جالب فروش کتاب در فرودگاه های آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح جالب فروش کتاب در فرودگاه های آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید