ستاره مدنظر استقلال ایران را ترک کرد

به گزارش وبلاگ رمزفا، محمد محبی، ستاره ایرانی تیم سانتا کلارا که در ابتدای فصل گذشته در انتقالی توافقی بین سپاهان و این تیم پرتغالی راهی لیگ پریمیرا شد، امروز ایران را ترک کرد.

ستاره مدنظر استقلال ایران را ترک کرد

وینگر محبوب مارک ویلموتس که از بازیکنان فیکس تیم ملی در دوره حضور این مربی بلژیکی به شمار می رفت، فصل گذشته فروغ دوران حضورش در سپاهان را نداشت و در حال حاضر برای آینده فوتبالی خودش سه مقصد پیش رو دارد؛ ادامه کار در پرتغال با سانتاکلارا، بازگشت به سپاهان و حضور در تیم قهرمان ایران، استقلال.

این مهاجم بوشهری که به نظر نسبت به اوضاع باشگاه سانتاکلارا در فصل آینده چندان خوش بین نیست، ترجیح می دهد که فوتبال خودش را در فصل جام جهانی در ایران دنبال کند. جایی که دو مشتری پروپاقرص دارد که با کمال رضایت حاضر به پرداخت مبلغ رضایت نامه اش از باشگاه پرتغالی و دستمزد خودش هستند.

با این حال، تردید جدی محمد محبی باعث شده این بازیکن در انتخاب تیم جدیدش وسواس به خرج دهد. از یک طرف سپاهان تیمی است که او در آن به فوتبال ایران معرفی شده و تجربه حضور در این تیم و آشنایی با فضای این باشگاه می تواند در بازگشت ایده آلش به فوتبال ایران یاری کند. در طرف دیگر استقلال واقع شده است که به عنوان قهرمان فصل گذشته کشور و یکی از دو قطب اصلی فوتبال مرکز، نگاه های بیشتری را به سمتش معطوف می نماید.

آنچه مسلم است، با توجه به احتیاج جدی هردو باشگاه در جذب وینگر، بازیکنی در اشل محمد محبی دغدغه ای برای حضور ثابت در ترکیب این دو تیم در شرایط عادی ندارد. اتفاقی که یکی دیگر از مزایای برگشتنش به فوتبال ایران است چرا که او در فصل گذشته نتوانسته بود به مانند دوران حضورش در ایران جایگاهی ثابت برای خودش دست وپا کند.

ورزش سه

منبع: فرارو

به "ستاره مدنظر استقلال ایران را ترک کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره مدنظر استقلال ایران را ترک کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید