معین تکلیف قیمت بلیت هواپیما، در جلسه روز شنبه

به گزارش وبلاگ رمزفا، قیمت بلیت هواپیما در مسیرهای داخلی از اوایل تیر افزایش پیدا کرد. مسئولان وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی کشوری بارها در این مورد هشدار دادند و تهدید کردند که این قیمت ها باید از سوی شرکت های هواپیمایی اصلاح گردد اما این اتفاق بعد از گذشت 20 روز نیافتاده و همچنان این شرایط ادامه دارد. خبری هم از معرفی متخلفان و برخورد قضایی با آن ها که پیش از این مسئولان هشدار داده بودند، نیست.

معین تکلیف قیمت بلیت هواپیما، در جلسه روز شنبه

در این میان ایرلاین ها که به نظر از شرایط کنونی سوءاستفاده کردند و حاضر به پاسخگویی هم نیستند، با قیمت های نوشان بلیت پروازهای داخلی را به مردم می فروشند. به اسم مثال همچنان قیمت بلیت پرواز تهران-مشهد برای فردا (شنبه 19 تیر) که باید تا سقف 771 هزار و 200 تومان فروخته گردد تا یک میلیون و 78 هزار و 500 تومان به مردم عرضه می گردد و تا کنون نه کسی دلیلی برای این افزایش قیمت اسم نموده و نه توضیحی برای برخورد نکردن با این افزایش قیمت غیرقانونی!

البته بر اساس اطلاعات به دست آمده، فردا جلسه شواری عالی هواپیمایی کشوری با حضور وزیر راه و شهرسازی، سرپرست نو سازمان هواپیمایی کشوری و نماینده ایرلاین ها برگزار می گردد و قرار است تکلیف قیمت بلیت هواپیما معین گردد.

باید دید پس از این جلسه ایرلاین ها قیمت بلیت هواپیما را بنا به دستور وزیر راه و شهرسازی به نرخ های سابق باز می گردانند و پول های اضافی که از مردم گرفته اند را بازمی گردانند یا اینکه مانند آبان سال گذشته و پس از مدت ها افزایش قیمت بدون مصوبه قانونی، نتیجه این جلسه تنها تایید این افزایش قیمت و صدور مجوز برای آن است.

منبع: ایسنا

آخرین اخبار حوزه حمل و نقل را در صفحه حمل ونقل وبلاگ رمزفا بخوانید.

منبع: تجارت نیوز

به "معین تکلیف قیمت بلیت هواپیما، در جلسه روز شنبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معین تکلیف قیمت بلیت هواپیما، در جلسه روز شنبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید