سکته مغزی بازیگر فروشنده

به گزارش وبلاگ رمزفا، فرید سجادی حسینی بازیگر سریال هم سایه گفت: خوشبختانه به علت شرایط سنی، خرداد ماه واکسینه شده بودم و هر دو دُز را دریافت نموده ام، اما قبل از واکسینه شدن متاسفانه در آبان ماه به علت ابتلا کرونا و لخته شدن خون درگیر سکته مغزی هم شدم. پس از ابتلا به کرونا دوران قرنطینه را با حساسیت بیشتر سپری کردم.

سکته مغزی بازیگر فروشنده

به گزارش اندازه، فرید سجادی حسینی درباره آخرین سریال پخش شده خود گفت: آخرین فعالیت من در تلویزیون بر می گردد به سریال لحظه گرگ و میش به کارگردانی همایون اسعدیان، لحظه گرگ و میش آخرین مجموعه تلویزیونی من بود که بعد از پخش مورد توجه مخاطبان زیادی هم نهاده شد. این مجموعه روایت گر زندگی خانواده اصیل ایرانی در طول سه دهه بود که من در نقش حسین وحدت (آقاجون) بازی داشتم و از این همکاری احساس رضایت کامل دارم.

وی به همین دلیل اضافه نمود: خوشبختانه این مجموعه جزو خوش ساخت ترین و پرمخاطب ترین سریال های صداوسیما در چند سال اخیر بوده است. مونا انوری زاده و همایون اسعدیان نویسندگان این سریال بودند و تیم بازیگران حرفه ای با کارگردانی خوب اسعدیان باعث هرچه بیشتر دیده شدن این مجموعه شد.

بازیگر فیلم سینمایی فروشنده پیرامون نحوه و دیدگاه خود در انتخاب نقش هایش ابراز کرد: بازی در نقش هر کاراکتری از جمله دکتر، مهندس و کارگر و... همواره با حساسیت ها و گاهی اعتراضاتی همراه بوده است که برای ما طبیعی شده است، اما باید شکیبا بود و با روحیه نقدپذیری اجازه داد تا فرهنگ سازی اتفاق بیفتد.

او درباره مدت زمان فعالیت خود در عرصه بازیگری اظهار کرد: از زمان پخش سریال امام علی (ع)، من در هر دو مدیوم سینما و تلویزیون بطور جدی فعالیتم را شروع کردم و تا قبل از آن در حوزه دستیار کارگردان و برنامه ریز مشغول فعالیت هنری بودم.

وی با اشاره به اهمیت واکسیناسیون بازیگران و عوامل پروژه های سینمایی و تلویزیونی اسم کرد: هنرمندان تافته جدابافته ای نیستند، اما به علت محدودیت استفاده از ماسک مقابل دوربین بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری کرونا هستند. گاهی مجبور به بازی در لوکیشن ها و فضا های بسته هستیم و به علت اندازه سن کارگردان عملا رعایت فاصله گذاری ناممکن می گردد و همین امر به تشدید استرس بازیگران می افزاید؛ بنابراین هنرمندان از این منظر باید در اولویت واکسیناسیون قرار بگیرند تا بتوانند به فعالیت های فرهنگی هنری خود ادامه دهند و در خدمت جامعه باشند.

بازیگر فیلم سینمایی مغز های کوچک زنگ زده با اشاره به تزریق واکسن کرونا اعلام کرد: خوشبختانه به علت شرایط سنی، خرداد ماه واکسینه شده بودم و هر دو دُز را دریافت نموده ام، اما قبل از واکسینه شدن متاسفانه در آبان ماه به علت ابتلا کرونا و لخته شدن خون درگیر سکته مغزی هم شدم. پس از ابتلا به کرونا دوران قرنطینه را با حساسیت بیشتر سپری کردم.

منبع: فرارو

به "سکته مغزی بازیگر فروشنده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سکته مغزی بازیگر فروشنده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید