سریال دوستان و شش ستاره اش پایان به تلویزیون برمی گردند؟

به گزارش وبلاگ رمزفا، آی سینما: در حالی که طی یک دهه اخیر بارها شایعاتی درباره ساخت دنباله سریال محبوب دوستان (Friends) منتشر و سپس تکذیب شده، به نظر می رسد این بار در بیست و پنجمین سالگرد پخش این سیت-کام پرطرفدار اتفاق جدیدی در راه است و یک شبکه آنلاین جدید می تواند ستاره های دوستان را دور هم جمع کند.

سریال دوستان و شش ستاره اش پایان به تلویزیون برمی گردند؟

هالیوود ریپورتر به نقل از منابع آگاه خود خبر داده شش ستاره اصلی و خالقان سریال دوستان در حال مذاکره با شبکه اچ بی او مکس هستند که در قالب یک تجدید دیدار بدون فیلمنامه به شکل بداهه کنار هم قرار بگیرند.

جنیفر انیستن (ریچل)، کورتنی کاکس (مونیکا)، لیزا کودرو (فیبی)، مت لوبلانک (جویی)، متیو پری (چندلر) و دیوید شویمر (راس) همراه با دیوید گرین و مارتا کافمن قرار است در این اپیزود ویژه حاضر باشند.

منابع هالیوود ریپورتر گفته اند هنوز قراردادی در کار نیست و برای به ثمر رسیدن مذاکرات باید تقویم کاری همه بررسی شود و اچ بی او مکس باید با تک تک بازیگران و سازندگان به توافق برسد و ممکن است این فرایند بار دیگر با شکست روبرو شود.

نکته قابل توجه آن که دوستان بعد از سال ها شبکه استریم نتفلیکس را ترک می کند و به شبکه استریم اچ بی او مکس می رود که متعلق به کمپانی وارنرمدیا است. گفته می شود این کمپانی برای حق پخش دوستان سالانه 85 میلیون دلار پرداخته و به مدت پنج سال (با مبلغ کلی 425 میلیون دلار) حق انتشار آنلاین این سریال را خریده و مشترکان اچ بی او مکس می توانند به آن دسترسی داشته باشند.

بعد از به سرانجام رسیدن فصل دهم دوستان هرگز سازندگان و بازیگران این سریال حاضر نشدند در قالب نمایشی این مجموعه تلویزیونی پرطرفدار شبکه ان بی سی را احیا کنند.

اخیرا سلفی جنیفر انیستون با سایر بازیگران این سریال و انتشار آن به عنوان اولین پست اینستاگرام خود باعث شد رکورد سریع ترین زمان به دست آوردن یک میلیون دنبال کننده شکسته شود.

به هر حال بیست و پنجمین سالگرد دوستان نزدیک است و برنامه های متفاوتی برای این مناسبت وجود دارد و باید دید تجدید دیدار دوستان اتفاق می افتد یا نه.

9410

منبع: آی سینما

به "سریال دوستان و شش ستاره اش پایان به تلویزیون برمی گردند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سریال دوستان و شش ستاره اش پایان به تلویزیون برمی گردند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید