انتقال گرد و خاک از استان های همجوار به تهران

به گزارش وبلاگ رمزفا، اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به وزش باد نسبتا شدید تا شدید و نفوذ و انتقال گردوخاک از استان های همجوار به تهران هشدار داد.

انتقال گرد و خاک از استان های همجوار به تهران

به گزارش ایسنا، اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور هشدار زرد رنگ نسبت به وزش باد نسبتا شدید تا شدید، نفوذ و خیزش گردوخاک به ویژه در جنوب شرق و نیمه جنوبی استان و نفوذ و انتقال گردوخاک از استان های همجوار هشدار دارد.

بعلاوه خیزش گردوخاک در منطقه ها مستعد استان، کاهش کیفیت هوا، کاهش دید افقی و قائم از سه شنبه تا اواخر وقت سه شنبه (5 مهرماه) دور از انتظار نیست.

اداره کل هواشناسی استان تهران برای جلوگیری از آسیب های ناشی از این مخاطره آمادگی دستگاه های ذیربط و در نظر گرفتن تمهیدات لازم را توصیه کرد.

هشدار زردرنگ به معنای این است که پدیده ای جوی رخ خواهد داد که ممکن است در سفر ها و انجام کار های روزمره اختلالاتی را ایجاد کند.

این هشدار برای آگاهی مردم صادر می گردد تا بتوانند آمادگی لازم را برای مواجهه با پدیده ای جوی داشته باشند که از حالت معمول کمی شدت بیشتری دارد. از سوی دیگر مسئولان نیز در جریان این هشدار ها قرار می گیرند تا اگر لازم باشد تمهیداتی را بیندیشند.

منبع: فرارو

به "انتقال گرد و خاک از استان های همجوار به تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقال گرد و خاک از استان های همجوار به تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید