استقلال 3 - الکویت صفر، مجیدی ادامه دهنده راه استراماچونی!

به گزارش وبلاگ رمزفا، استقلال در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا توانست با سه گل الکویت را شکست دهد.

استقلال 3 - الکویت صفر، مجیدی ادامه دهنده راه استراماچونی!

به گزارش وبلاگ رمزفا، تیم فوتبال استقلال ایران امشب (شنبه) در چارچوب مرحله پلی آف لیگ قهرمانان به مصاف الکویت کویت رفت که این دیدار با دو گل دیاباته و تک گل وریا غفوری با نتیجه 3 بر صفر به سود کننده ایران به انتها رسید.

نیمه اول

نیمه نخست این دیدار در اختیار استقلال بود و شاگردان فرهاد مجیدی فشار زیادی به روی دروازه الکویت آوردند اما هر بار با دفاع چند لایه الکویت روبرو می شدند و حملاتشان خنثی می شد. در این بین کویتی ها برنامه زیادی برای زمانی که توپ را از بازیکنان استقلال می گرفتند، نداشتند و تمرکزشان روی این تاکتیک بود که توپ را به علا عباس و بیسمارک برسانند تا شاید روی خلاقیت این دو بازیکن کاری کنند.

این فرایند تا دقیقه 26 ادامه پیدا کرد تا این که دیاباته در میان مدافعان الکویت صاحب توپ شد و با استفاده از فیزیک بدنی و تکنیکش توانست مقابل دروازه الکویت با چرخشی زیبا، دروازه کننده کویت را باز کند.

پس از این گل، الکویت کمی جلو کشید و حتی توانستند یک بار در دقیقه 32 با استفاده از شوت خارج از محوطه جریمه دروازه استقلال را تهدید کند که در این صحنه سید حسین حسینی با شیرجه ای زیبا شوت را به کرنر فرستاد.

در ادامه استقلال هم شانس داشت که توسط دیاباته به گل دوم برسد اما ضربه سر دیاباته مقابل دروازه الکویت توسط مدافع این تیم دفع شد. این نیمه با همان نتیجه یک بر صفر به انتها رسید.

نیمه دوم

این نیمه با نمایش تهاجمی استقلال همراه شد و دیاباته یک بار موقعیت بسیار عالی را مقابل دروازه الکویت از دست داد اما ادامه حملات شاگردان مجیدی، دیاباته را دوباره در دقیقه 54 در موقعیت گل زنی قرار داد که مهاجم استقلال این بار قدر فرصت به دست آمده را دانست و با شوتی دقیق و محکم توپ را به گوشه دروازه الکویت فرستاد.

کننده ایران پس از این گل عقب نکشید و دوباره به حملاتش ادامه داد تا شش دقیقه بعد وریا غفوری روی یک ضربه ایستگاهی به زیبایی دروازه الکویت را برای سومین بار باز کرد.

پس از به ثمر رسیدن گل سوم بازی به تعادل کشیده شد و هر دو تیم موقعیت های خوبی برای گل زنی داشتند که درخشش دو دروازه بان به خصوص حسینی باعث شد که گلی رد و بدل نشود. البته استقلال یک بار توسط دانشگر به گل رسید که توسط داور آفساید اعلام شد.

در نهایت هم این دیدار با نتیجه 3 بر صفر به سود استقلال به انتها رسید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "استقلال 3 - الکویت صفر، مجیدی ادامه دهنده راه استراماچونی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال 3 - الکویت صفر، مجیدی ادامه دهنده راه استراماچونی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید